| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka turystyczno-rekreacyjna - Radziszów, gm. Skawina

Lokalizacja: Radziszów, gm. Skawina

Powierzchnia działki: 130,5 ara

Cena ofertowa: 349.000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Do sprzedania działka o powierzchni 130,5 ara, położona w bardzo ładnym, spokojnym i malowniczym zakątku miejscowości Radziszów (gmina Skawina), w jej wschodniej części.

Teren bardzo lekko nachylony, o ekspozycji północnej, z widokiem na okoliczne wzgórza. Wokół pojedyncza zabudowa, rozproszona, głównie wzdłuż drogi dojazdowej.

Działka w niewielkiej części stanowi las.

Energia elektryczna oraz woda miejska dostępne z drogi lub z zabudowanej domem jednorodzinnym działki naprzeciwko, w odległości około 70 metrów. Gazu oraz kanalizacji brak.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren w około 2/3 powierzchni przeznaczony jest pod turystykę i rekreację (ciągi piesze i trasy rowerowe, place zabaw, budynki garażowe i gospodarcze), w pozostałej części jest „zielenią nieurządzoną” (przy zakupie przez osobę nie będącą rolnikiem nie jest wymagana zgoda KOWR!).

Oferta skierowana zarówno do osób chcących zainwestować w biznes związany z rekreacją/sportem, jak i do osób chcących spędzać weekendy na swoim „łonie przyrody”, w bliskości pięknego, dużego lasu, wdychając czyste powietrze, a jednocześnie niedaleko Krakowa, i nie muszących już dzisiaj budować typowego domu z przeznaczeniem na całoroczne zamieszkanie.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie w MPZP: UT – tereny turystyki i rekreacji, ZR – tereny zieleni nieurządzonej

Szerokość działki (mb): od około 36 m do około 108 m

Długość działki (mb): około 199 m

Ukształtowanie działki: równa, lekko nachylona

Kształt działki: nieregularny, zbliżony do dwóch przylegających do siebie trapezów

Ogrodzenie: Brak

Droga dojazdowa: utwardzona

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl