| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dom mieszkalny - Podobin k/ Mszany Dolnej

Lokalizacja: Podobin k/ Mszany Dolnej

Cena ofertowa: 585 000,00 PLN

Powierzchnia budynku: 270 m2

Powierzchnia działki: 10 arów

Dom mieszkalny, zlokalizowany w miejscowości Podobin obok Mszany Dolnej, bezpośrednio przy drodze Mszana Dolna – Koninki (stacja narciarska Ostoja Koninki).

Budynek wykończony, nadający się do natychmiastowego zamieszkania / użytkowania. Pewnej aranżacji i zagospodarowania wymaga otoczenie budynku.

W budynku jest 10 pokojów, dwie kuchnie, dwie łazienki, pomieszczenia gospodarcze, oraz pomieszczenie sauny. Budynek kryty blachą trapezową, stolarka okienna drewniana, stolarka drzwiowa drewniana, na podłogach parkiet (drewno twarde) oraz terakota.

Media: energia elektryczna, woda miejska, gaz, kanalizacja.

Nieruchomość nadaje się zarówno jako miejsce zamieszkania dla dużej (np. dwupokoleniowej) rodziny, jak i pod niewielką działalność gospodarczą typu hotelik B&B, mała restauracyjka, etc.

Ilość pomieszczeń, ich rozkład, sauna i „klubowe” pomieszczenie z kominkiem usytuowane w przyziemiu, umożliwiają bardzo różne aranżacje wnętrza budynku, w tym zrobienie dwóch niezależnych mieszkań - jednego na wysokim parterze, drugiego na poddaszu - lub np. urządzenie na poddaszu dwóch małych, niezależnych apartamentów dla gości.

Również – ze względu na konfigurację terenu i nieregularny kształt działki – można bardzo ciekawie i niecodziennie urządzić otoczenie budynku: ogród, taras ze stoliczkami dla gości, miejsce do grillowania, ławeczki z widokiem na okoliczne góry.

Z punktu widzenia wykorzystania tej nieruchomości na cele komercyjne bardzo istotna jest duża ilość okolicznych atrakcji turystyczno - rekreacyjnych, jak i bliskość miejskiej infrastruktury:

- Mszana Dolna: urzędy, galerie handlowe, sklepy, dworzec autobusowy, kawiarnie – około 5 km;

- góra Podobin będąca mekką paralotniarzy (na przeciwko);

- stacja narciarska Ostoja Koninki (wyciąg działa również w lecie) – około 6 km;

- Gorczański Park Narodowy: Góra Turbacz (schronisko), Góra Stare Wierchy, obserwatorium astronomiczne na Suchorze, wiele szlaków pieszych i tras rowerowych – wejście od Koninek – około 6 km;

- Centrum Sportów Zimowych Kasina Wielka (w lecie zjazdowa trasa rowerowa) – około 12 km;

- stok narciarski Lubomierz – około 15 km;

- termy Poręba Wielka, Gorczańskie Wody Termalne (od wiosny do jesieni działa również tężnia solankowa) – około 4 km;

- obserwatorium astronomiczne na Lubomirze (pokazy) – około 24 km;

- stok narciarski Polczakówka – około 17 km;

- miasto Rabka-Zdrój: zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne, Muzeum Taboru Kolejowego, stok narciarski Maciejowa – około 20 km.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia całkowita: 270 m2

Powierzchnia użytkowa: 236 m2

Stan budynku: Bardzo dobry

Rok budowy; 1980

Liczba pokojów: 10

Powierzchnia działki: 1 000 m2

Ukształtowanie działki: Mocno nachylona

Droga dojazdowa: Asfaltowa

Ogrodzenie: Brak

Gaz: Tak

Energia elektryczna: Tak

Woda miejska: Tak

Kanalizacja miejska: Tak

Typ okien: Drewniane (nowy typ)

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp), lub napisz e-mail: info(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl