| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Budynek wielofunkcyjny - Rybna, gm. Czernichów

>>> NIERUCHOMOŚĆ W REZERWACJI <<<

Lokalizacja: Rybna, gm. Czernichów

Powierzchnia budynku: 114 m2

Powierzchnia działki: 7,62 ara

Nieruchomość na sprzedaż - cena ofertowa: 299 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Szukasz niedużej, niedrogiej nieruchomości, zlokalizowanej w spokojnym, widokowym, a równocześnie położonym blisko Krakowa, i dobrze z nim skomunikowanym miejscu? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś – bo ta dająca naprawdę bardzo wiele możliwości wykorzystania i aranżacji nieruchomość na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Ten niewielki, lecz bardzo sprytnie zaprojektowany wielofunkcyjny budynek, na dzień dzisiejszy mający oficjalny status „budynku gospodarczego”, oraz prawie 8-arowa, widokowa działka, mogą już teraz stać się Twoim miejscem do prowadzenia swojej działalności, lub też do spokojnego zamieszkania.

Teren jest ogrodzony częściowo siatką metalową, rozciągniętą pomiędzy metalowymi słupkami. Brama wjazdowa metalowa. Kształt działki jest nieregularny, główne wymiary w przybliżeniu to około 40 na 20 metrów. Oprócz budynku znajdują się na nim trzy wysokie, pełne ćwierkających ptaków tuje, kilka małych drzewek owocowych, podjazd o nawierzchni z drobnego kamienia, chodniczki wyłożone kostką betonową.

Budynek jest parterowy, murowany (pustaki żużlowe, maxy, cegła), kryty dachówką betonową, z zewnątrz ocieplony styropianem o grubości 10 cm, otynkowany. Stolarka okienna oraz drzwiowa nowego typu, PCV. Strop w większości żelbetowy, nad jedną częścią drewniany.

W budynku są cztery „główne”, duże, zapewniające spore możliwości urządzenia i adaptacji pomieszczenia, każde z osobnym wyjściem na zewnątrz. Oprócz tego mamy w nim dwie łazienki (jedna z nich daje możliwość podziału jej na dwa osobne pomieszczenia, np. osobną łazienkę i osobne WC), kuchnię oraz kotłownię. Podłogi wyłożone są płytkami ceramicznymi, ściany otynkowane, w łazienkach oraz kuchni wykończone flizami.

Nad częścią budynku znajduje się nieużytkowe poddasze, z osobnym, zewnętrznym wejściem.

Media: energia elektryczna, w tym „siła”, woda „miejska”, gaz, kanalizacja gminna – wszystko jest w budynku. Ogrzewanie oraz ciepła woda: piec gazowy dwufunkcyjny, grzejniki panelowe.

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej, ostatnie około 50 metrów drogą o nawierzchni utwardzonej drobnym kamieniem / szutrem, „ślepą”. Odległość do centrum miejscowości to około 1 km (sklepy, szkoła, przedszkole, placówka pocztowa), odległość od Rynku Głównego w Krakowie to 25 km, do lotniska Balice 17 km, do autostradowego Węzła Mirowskiego 17 km.

Tą nieruchomość możesz potraktować zarówno jako miejsce do stałego zamieszkania – bardzo atrakcyjna alternatywa dla taniego, małego mieszkania w Krakowie - czy też do prowadzenia drobnego, lokalnego biznesu (np. salon fryzjersko-kosmetyczny, szkoła językowa, gabinet lekarski, etc.), lub na przykład – jeżeli należysz do świata sztuki - urządzić w niej swoją pracownię artystyczną, gdzie w spokoju ducha będziesz tworzyć swoje Dzieła – możliwości jej wykorzystania, adaptacji i aranżacji są naprawdę spore i różnorakie. A może też ona po prostu stać się Twoim weekendowo-urlopowym „ranczem”, do którego będziesz uciekać od zgiełku miasta, aby pooddychać czystym powietrzem, i popatrzeć na zieleń otaczających wzgórz. Kolejnym, dużym plusem tej nieruchomości, jest usytuowanie budynku na działce, które, pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni działki, zapewnia posiadanie sporego ogrodu, również z miejscem na basen czy tunele do drobnych upraw.

Takie okazje zdarzają się rzadko - naprawdę zastanawiasz się jeszcze...?

TĄ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY, NASZA AGENCJA MA OCZYWIŚCIE NA "WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do właścicieli, gdyż właściciele po to zatrudnili "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia użytkowa: 114 m2;

Stan budynku: do odświeżenia / wykończenia;

Rok budowy (zgłoszenie zakończenia): 2021;

Liczba pokojów: 4;

Liczba łazienek: 2;

Powierzchnia działki: 7,62 ara;

Kształt działki: nieregularny, o maksymalnych wymiarach około 40 na 20 metrów;

Ukształtowanie działki: częściowo płaska, częściowo lekko nachylona;

Droga dojazdowa: asfaltowa, ostatnie około 50 metrów drogą wewnętrzną o nawierzchni utwardzonej, „ślepą”;

Ogrodzenie: częściowe, siatką metalową;

Gaz: tak;

Energia elektryczna: tak, również „siła”;

Woda: wodociąg gminny;

Kanalizacja: gminna;

Woda ciepła: piec gazowy;

Ogrzewanie: piec gazowy, grzejniki panelowe;

Okna: nowego typu, PCV.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

Dołącz również do listy EARLY BIRD Newsletter, i w pierwszej kolejności otrzymuj moje najnowsze oferty oraz aktualizacje rynku.
>>> Nie zwlekaj - wpisz się na listę EARLY BIRD Newsletter już teraz! >>>

Script logo
Design marcinkaczmar.pl