| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dom w stanie surowym - Skomielna Czarna k/Myślenic

>>> NIERUCHOMOŚĆ W REZERWACJI <<<

Lokalizacja: Skomielna Czarna, powiat Myślenice

Powierzchnia budynku: 112 m2

Powierzchnia działki: 10,39 ara

Cena ofertowa: 179 000,00 PLN

Potrzebujesz zamieszkać w miejscu dobrze skomunikowanym z większymi miejscowościami jak Myślenice, Jordanów, Maków Podhalański, czy Mszana Dolna – a zarazem w miejscu spokojnym, dość cichym, w widokiem na okoliczne góry? Super – mamy dla Ciebie dom zlokalizowany w miejscowości Skomielna Czarna, w gminie Tokarnia, w powiecie myślenickim.

Dom znajduje się na działce o powierzchni ponad 10 arów. Teren jest nachylony na całej swojej powierzchni (stok południowy). Kształt działki jest nieregularny, przypominający literę „L”. W najszerszym miejscu działka ma około 37 m, w najdłuższym około 45 metrów.

Budowę budynku rozpoczęto w 1991 roku. Ściany murowane są z pustaków hasiowych oraz pianowych, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu stanowi eternit.

Na kondygnacji parteru znajduje się kuchnia, salon, łazienka, hol. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, hol, WC. Poddasze również może być urządzone jako pomieszczenie mieszkalne.

Media: gaz doprowadzony do budynku, energia elektryczna oraz woda dostępne na sąsiedniej działce, kanalizacja w drodze.

Dom ten możesz potraktować zarówno jako miejsce do stałego zamieszkania, jak również może być on Twoją weekendową odskocznią od wielkomiejskiego zgiełku. Odległość do centrum miejscowości wynosi około 1,5 km, do centrum Tokarni około 4 km. W najbliższym sąsiedztwie, znajdują się domy mieszkalne, kilkunastoletnie, oraz widać kolejne, nowe inwestycje. W odległości około 3 km, przy drodze w kierunku Bogdanówki, znajduje się stok narciarski Skomielna Czarna Ski, oraz Olivia Medical SPA.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia całkowita: 112 m2

Powierzchnia użytkowa: 74 m2

Stan budynku: surowy otwarty

Rok budowy (rozpoczęcie): 1991

Liczba pokojów: 4

Powierzchnia działki: 1039 m2

Kształt działki: nieregularny, przypominający literę „L”

Ukształtowanie działki: nachylona

Droga dojazdowa: asfaltowa

Ogrodzenie: brak

Gaz: tak, doprowadzony do budynku

Energia elektryczna: na sąsiedniej działce

Woda: na sąsiedniej działce

Kanalizacja: w drodze

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl