| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dom mieszkalny - Tokarnia, pow. Myślenice

>>> NIERUCHOMOŚĆ W REZERWACJI <<<

Lokalizacja: Tokarnia, powiat Myślenice

Cena ofertowa: 549 000,00 PLN

Powierzchnia budynku: 103 m2

Powierzchnia działki: 25,5 ara

Szukasz spokojnego, cichego, pachnącego lasem, łąkami i kwiatami miejsca do zamieszkania? Zamieszkania na stałe, lub tylko do weekendowego oderwania się od wielkomiejskiego zgiełku? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie wieczorne oglądanie w niesamowitej ciszy rozgwieżdżonego nieba, a później zasypianie przy palącym się kominku? Budząc się rano chcesz słyszeć śpiew ptaków, i spoglądać na Słońce wschodzące nad okolicznymi szczytami? Pragniesz niczym nie zmąconych spacerów wśród swoich drzew, podglądania ryb w Twoim stawie? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś - ten schowany wśród drzew dom, z dużym ogrodem, z własnym stawem pełnym ryb i wodnych lilii, na pewno spełni te, oraz inne Twoje pragnienia!

Malowniczo „utopiony” wśród drzew, chyba w najpiękniejszym rejonie Tokarni, zwanym Czarnym Potokiem, całoroczny dom z wnętrzem przywodzącym na myśl domy w Utah, usytuowany na prawie 26-arowej, zagospodarowanej działce, może już teraz stać się Twoim prywatnym królestwem, w którym znajdziesz niesamowity odpoczynek, a w razie potrzeby miejsce do swobodnej pracy z otwartym, niczym nie zmąconym umysłem, z dala od jakiegokolwiek zgiełku, patrząc na piękno i spokój otaczającego Cię świata. A jeżeli zapragniesz leśnego spaceru, czy zechcesz podglądać dzikie zwierzęta i ptaki żyjące w tej okolicy – nic nie musisz robić, bo na swojej działce już będziesz w takim świecie.

Wypad do sklepów czy punktów usługowych również nie stanowi problemu – w końcu będziesz mieszkać tylko 4 km od centrum Tokarni, a jadąc tam będziesz cały czas podziwiać piękne widoki okolicznych gór, i pozdrawiać niezbyt licznych w tej okolicy sąsiadów, zarówno tych mieszkających tutaj od dawna, jak i tych, których magia tego miejsca przyciągnęła całkiem niedawno.

Ta atrakcyjna nieruchomość, zapewniająca niesamowitą prywatność jej mieszkańcom, położona jest na południowo-wschodnim stoku zalesionej góry. Teren jest ogrodzony i zagospodarowany: oprócz budynku mieszkalnego znajduje się na nim kilkadziesiąt drzew, sporo ozdobnych krzewów, duży staw, budynek ogrodowy, dwa osobne wjazdy, wyłożony kostką główny podjazd oraz chodniczki. Szerokość działki wynosi od około 27 do około 52 metry, długość około 62 metry.

Budynek jest wykończony, cały czas użytkowany, i nadający się do natychmiastowego zamieszkania. Ma ściany murowane z pustaków Ytong (32 cm), przykryty jest dachówką ceramiczną, dach ma ocieplony wełną mineralną, kominek i komin wykonane z cegły klinkierowej, wykonany wokół drenaż. Strop nad przyziemiem betonowy, nad parterem drewniany.

W kondygnacji przyziemia znajduje się główne wejście, garaż jednostanowiskowy, pomieszczenie kotłowni, pomieszczenie gospodarcze, schowek, hol. Parter składa się z dużego salonu, z centralnie umieszczonym kominkiem, oraz wyjściem na zadaszoną werandę i ogród, aneksu kuchennego, holu, łazienki z WC. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, hol, WC. Poddasze jest nieużytkowe, z wejściem rozkładaną drabinką, ocieplone, również wykończone boazerią.

Stolarka okienna drewniana („Włoszczowa”), stolarka drzwiowa drewniana, na podłogach parteru terakota, łazienka z WC wykończona flizami. Podłoga piętra to sosnowy parkiet, w bardzo dobrym stanie. Pomieszczenia na piętrze wykończone świerkową boazerią. Grzejniki panelowe, okna zabezpieczone żaluzjami antywłamaniowymi. Schody pomiędzy kondygnacją przyziemia a parterem betonowe, schody na piętro wykonane z drewna jesionowego.

Media: energia elektryczna, woda z własnego ujęcia, gaz z butli do zasilania kuchenki, ciepła woda z elektrycznego bojlera, własny zbiornik na nieczystości płynne, centralne ogrzewanie elektryczne.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną, na dzień dzisiejszy ostatnie około 150 metrów drogą szutrową.

Tą atrakcyjną nieruchomość możesz potraktować zarówno jako miejsce do stałego zamieszkania, jak również może być ona Twoją weekendową oazą zupełnego spokoju i odstresowującego obcowania z przyrodą. Wysokie drzewa rosnące w ogrodzie, piękny staw w rybami i wodną roślinnością, ta niesamowita cisza – to wszystko sprawi, że przekraczając bramę tego ogrodu już nie będziesz chcieć wyjeżdżać z tego miejsca… A gdy zatęsknisz za przyjaciółmi, i postanowisz ich zaprosić do tego Twojego świata, to miejsce na udane imprezy masz już idealne. Na naprawdę „grube” imprezy, jak z uśmiechem wspominają sympatyczni ludzie, którzy stworzyli to miejsce :)

Naprawdę zastanawiasz się jeszcze...?

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia całkowita: 103 m2

Powierzchnia użytkowa: 65 m2

Rok budowy (zgłoszenie zakończenia): 2007

Liczba pokojów: 4

Powierzchnia działki: 2 556 m2

Kształt działki: nieregularny trapez, o wymiarach około 27-52 x 62 m

Ukształtowanie działki: Nachylona

Droga dojazdowa: Asfaltowa, ostatnie około 150 metrów drogą szutrową

Ogrodzenie: W większości siatka metalowa powlekana, częściowo drewniane

Gaz: Instalacja do zasilania kuchenki własną butlą, umieszczoną na zewnątrz budynku

Energia elektryczna: Tak

Woda: Własne ujęcie

Ciepła woda: bojler 80 l

Ogrzewanie: elektryczne (grzejniki panelowe), kominek

Kanalizacja: 3-komorowy zbiornik (6 m3)

Typ okien: Drewniane (Włoszczowa)

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp), lub napisz e-mail: info(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl