| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dom mieszkalny - Goszcza, gm. Kocmyrzów-Luborzyca

>>> SPRZEDANE <<<

Lokalizacja: Goszcza, gm. Kocmyrzów-Luborzyca

Powierzchnia budynku: 224 m2

Powierzchnia działki: 12,97 ara

Szukasz spokojnego, wygodnego miejsca do zamieszkania, nawet dla dużej rodziny? Miejsca wolnego od wielkomiejskiego zgiełku? Miejsca, w którym spoglądając na zieleń za oknami będzie można swobodnie i w skupieniu pracować „zdalnie”? To idealnie – bo ten nowoczesny, zbudowany w stylu małego dworku dom mieszkalny, zlokalizowany w miejscowości Goszcza, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, na pewno spełni te, oraz inne Twoje wymagania!

Ta atrakcyjna nieruchomość zapewnia dużą prywatność jej mieszkańcom: znajduje się we wschodniej części miejscowości, w ukrytej wśród zieleni enklawie podobnych nieruchomości. Działka na powierzchnię 13 arów, jest płaska, równa, kształtu przypominającego trapez. Jej długość wynosi od około 40 do około 45 metrów, a szerokość około 30 metrów. Działka jest całkowicie ogrodzona, a budynek usytuowany jest prawie na jej środku.

Budynek jest z 2016 roku, cały czas użytkowany, i nadający się do natychmiastowego zamieszkania. Budynek jest parterowy, niepodpiwniczony, z dużym użytkowym poddaszem, o wymiarach zewnętrznych około 14 x 11 m, z „kopertowym” dachem. Ma ściany murowane z pustaków MAX ocieplonych 15 cm styropianem, przykryty jest blachodachówką ocieploną watą mineralną.

Na parterze znajduje się główne wejście do budynku, osłonięte sporym, zadaszonym gankiem, przedpokój z dużą wnękową szafą, duży, gustownie wykończony salon z wyjściem na zadaszoną werandę i ogród. Salon ten tworzy wspólną przestrzeń wraz z dużym holem, oraz obszerną, całkowicie wyposażoną, pięknie wykończoną, oferującą swobodę do realizacji Twoich kulinarnych pomysłów kuchnią. Na parterze znajdują się również trzy zapewniające prywatność pokoje, łazienka z WC, oraz pomieszczenie kotłowni.

Poddasze, z wyjątkiem jednego osobnego pokoju oraz pomieszczenia na drugą łazienkę, stanowi „open space”, do swobodnego urządzenia według Twojego pomysłu.

Stolarka okienna parteru PCV (Trax), okna połaciowe drewniane, stolarka drzwiowa drewniana, na podłogach parteru panele drewnopodobne oraz flizy (ogrzewanie podłogowe w częściach wykończonych flizami), łazienka z WC wykończona flizami, druga łazienka (na poddaszu) do urządzenia. Ściany na parterze częściowo wykończone kamieniem ozdobnym. Podłoga poddasza to panele. Grzejniki panelowe, z termostatami. Schody wewnętrzne wykonane z drewna dębowego.

Media: energia elektryczna (również „siła”), woda miejska (z własną przepływową stacją uzdatniania), ogrzewanie gazowe, ciepła woda z pieca gazowego, własny zbiornik na nieczystości płynne.

Oprócz budynku mieszkalnego, na działce znajduje się również drugi, murowany budynek wraz z wiatą garażową, również z podłączonymi mediami, aktualnie pełniący funkcję gospodarczą. Budynek ten po adaptacji mógłby pełnić rolę np. domku gościnnego, czy małego lokalu pod działalność gospodarczą.

Również, jeżeli ktoś akurat miałby takową potrzebę, to na działce jest możliwość wybudowania drugiego budynku mieszkalnego, identycznego jak istniejący, na zasadzie "lustrzanego odbicia" - jest zatwierdzony projekt budowlany, oraz zezwolenie na taką inwestycję.

Bezpośredni dojazd do nieruchomości drogą prywatną (na współudział), około 150 metrów nawierzchni szutrowej.

Script logo
Design marcinkaczmar.pl