| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dom mieszkalny, duży, z halą produkcyjną - gm. Mogilany

Lokalizacja: gmina Mogilany

Łączna powierzchnia budynków: 760 m2

Powierzchnia działki: 19,5 ara

Cena ofertowa: 5 499 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania i do prowadzenia biznesu? Nieruchomości świetnie zlokalizowanej, blisko dużego miasta, dobrze z nim skomunikowanej, a zarazem zapewniającą ciszę świeże powietrze? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie wieczorne popijanie drinka na dużej, przeszklonej, w zimie ciepłej werandzie, oglądanie rozgwieżdżonego nieba, a później zasypianie przy palącym się kominku - jednym z dwóch, które mogą być do Twojej dyspozycji w tym domu? A do pracy – którą na pewno bardzo lubisz, i sprawia Ci ona satysfakcję – chcesz mieć 30 sekund? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś - ta atrakcyjnie zlokalizowana, dobrze zagospodarowana, zapewniająca dużą prywatność nieruchomość na pewno spełni Twoje wymagania, i zapewni wystarczającą ilością miejsca na realizację Twoich planów!

Prezentowana nieruchomość składa się z działki o powierzchni 19,5 ara, oraz dwóch budynków – mieszkalnego, o powierzchni 360 m2, oraz produkcyjnego, o powierzchni 400 m2.

Działka ma kształt nieregularnego wieloboku, o wymiarach w najszerszym i najdłuższym miejscu, odpowiednio około 50 oraz około 65 metrów. Cały teren jest ogrodzony siatką metalową i zagospodarowany. Oprócz budynków znajdują się na nim drzewa, ozdobne krzewy, podjazd z miejscami parkingowymi i chodniczki wykonane z kostki betonowej. Brama wjazdowa metalowa, z elementów kutych, sterowana automatycznie.

Budynek mieszkalny jest trzykondygnacyjny, zbudowany w tradycyjnej technologii, i wykonany bardzo solidnie, z solidnych materiałów: betonowe ławy, ściany murowane z podwójnie układanych pustaków „max” , przedzielonych styropianem, ocieplony z zewnątrz styropianem o grubości 8 cm. Wszystkie stropy są żelbetowe, pokrycie dachu stanowi ocynkowana blacha o grubości aż 0,9 mm! Wszystkie okna w budynku są wymienione w 2004 roku na okna firmy Okno-Plast, PCV. Schody wewnętrzne o konstrukcji żelbetowej, instalacja elektryczna wykonana z przewodów miedzianych, w peszlach. Ogrzewanie podłogowe kuchni oraz w łazience podłogowe.

Na najniższej kondygnacji znajdują się następujące pomieszczenia: hol, duża łazienka, kuchnia, kotłownia, dwa pomieszczenia o funkcji gospodarczej. Na kondygnacji środkowej mamy hol, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, duży salon, pokój do przyjęć, pomieszczenie siłowni, oraz przestronną, przeszkloną werandę, z dużym, stylowym piecem chlebowym. Na najwyższej kondygnacji mamy kolejny salon, trzy przestronne sypialnie, łazienkę oraz osobne WC. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie, wszystko jest starannie wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, dobrze dobranych kolorystycznie, i nadających temu domowi bardzo przyjemny klimat, sprzyjający wyciszeniu umysłów i odpoczynkowi jego domowników.

Budynek produkcyjny jest również trzykondygnacyjny. Zbudowany w technologii mieszanej: pustak betonowy + siatka, elementy metalowe, płyty OSB z wewnętrznym ociepleniem. Na najniższej kondygnacji znajduje się pięciostanowiskowy garaż, z trzema bramami wjazdowymi. Na kondygnacji najwyższej znajdują się pomieszczenia biurowe dla prowadzonej w nim działalności gospodarczej. Poziom środkowy to hale produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. Budynek funkcjonalny, z dobrym dostępem logistycznym, z różnymi możliwościami aranżacji jego pomieszczeń – nadaje się zarówno na działalność produkcyjną, jak i na usługową czy w zakresie handlu hurtowego/wysyłkowego.

Media: energia elektryczna (w tym „siła), podłączenie do wodociągu gminnego oraz dodatkowo własne ujęcie wody, gaz. Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków. Ogrzewanie obu budynków gazowe, w budynku mieszkalnym dodatkowo dwa kominki, w tym jeden z płaszczem wodnym. Oba budynki posiadają klimatyzację, instalacje alarmowe, monitoring, światłowodowy Internet. Woda ciepła w budynku mieszkalnym z pieca gazowego (+ zasobnik o pojemności 300l), w budynku produkcyjnym podgrzewana elektrycznie.

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Odległość do wjazdu na drogę S7 („zakopiankę”) około 1,5 km.

Tą nieruchomość, z jej atrakcyjną lokalizacją, świetnym dostępem komunikacyjnym, sporymi powierzchniami budynków, rozkładem ich pomieszczeń, zielenią zapewniającą dużą prywatność, możesz śmiało potraktować jako świetne miejsce do spokojnego zamieszkania z rodziną, i równocześnie do skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NASZE OFERTY JEST OCZYWIŚCIE "NA WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie szukaj jej w innej agencji, ani też nie zastanawiaj się, jak dotrzeć do właścicieli, gdyż zatrudnili mnie właśnie po to, abym to ja zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia budynku mieszkalnego: 360 m2;

Powierzchnia budynku produkcyjnego: 400 m2;

Stan budynków: Dobry;

Rok budowy (zakończenia): 1994;

Powierzchnia działki: 19,5 ara;

Kształt działki: nieregularny, o maksymalnych wymiarach około 50 oraz 65 metrów;

Ukształtowanie działki: lekko pochyła;

Droga dojazdowa: Asfaltowa;

Ogrodzenie: Siatka metalowa powlekana, brama wjazdowa automatyczna, metalowa (elementy kute);

Gaz: Tak;

Energia elektryczna: Tak, również „siła”;

Woda: Wodociąg gminny oraz własne ujęcie;

Woda ciepła: budynek mieszkalny – piec gazowy z zasobnikiem 300l, budynek produkcyjny – podgrzewana elektryczne;

Ogrzewanie: budynek mieszkalny – gazowe, dwa kominki (w tym jeden z płaszczem wodnym); budynek produkcyjny - gazowe;

Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków;

Typ okien: PCV, firmy Okno-Plast, wymienione w 2004 roku.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl