| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka mieszkaniowo-usługowa, Brodła k/ Alwerni

Lokalizacja: Brodła, gmina Alwernia

Powierzchnia działki: 24 ary

Cena ofertowa: 245 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Działka budowlana, usytuowana blisko centrum miejscowości Brodła k/Alwerni, w spokojnej okolicy, przy drodze o małym natężeniu ruchu, a zarazem bardzo blisko drogi krajowej Kraków-Alwernia.

Działka ma powierzchnię 24 ary, jest kształtu prostokąta, o wymiarach w przybliżeniu 80 x 30 m, prawie płaska, z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej, lecz położona powyżej tej drogi, i oddzielona od niej pasem drzew i krzewów.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ma oznaczenie MN – mieszkaniowa jednorodzinna, z dopuszczeniem realizacji obiektów usługowych, gospodarczych, garażowych, etc. – dlatego działka nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe – np. wybudowanie dużego domu z osobnym garażem, basenem, etc. - jak i pod mały obiekt handlowo-usługowy. Oferta godna polecenia również developerom, pod budowę kompleksu nawet trzech niewielkich domów.

W najbliższej okolicy zabudowa niezbyt gęsta, dużo pól i łąk, w odległości około kilometra zaczynają się tereny leśne, m. in. rezerwaty Dolina Potoku Rudno oraz Skały Gaudynowskie, a w odległości około 4 km znajduje się bardzo atrakcyjne pod względem wypoczynkowym miejsce: Zalew Skowronek. Odległość do centrum miejscowości wynosi około kilometra. W pobliżu dostępne są: szkoła, przedszkole, sklepy, remiza strażacka, boisko sportowe, przystanki komunikacji podmiejskiej.

Dostępne media: woda miejska, gaz oraz energia elektryczna na działce, kanalizacji brak.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie działki: Budowlana

Szerokość działki (mb): 30

Długość działki (mb): 80

Ukształtowanie działki: Prawie płaska

Kształt działki: Prostokąt

Energia elektryczna: Na działce

Woda miejska: Na działce

Kanalizacja: Brak

Gaz: Na działce

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl