| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka leśna - Zbludza, gm. Kamienica

Lokalizacja: Zbludza, gm. Kamienica

Powierzchnia działki: 40 arów

Cena ofertowa: 65 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Marzysz o własnym kawałku lasu? O prywatnym miejscu, gdzie w spokoju możesz zaparkować kampera, lub ustawić nawet na stałe przyczepę kempingową? A może po prostu chcesz dobrze ulokować kapitał? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka zlokalizowana jest w spokojnej, cichej, zalesionej części miejscowości Zbludza, w gminie Kamienica. W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo nieliczna, i stanowią ją głównie utopione wśród drzew domki letniskowe.

Teren ma bardzo nieregularny kształt, i powierzchnię 40 arów, praktycznie w całości porośniętą mniejszymi i większymi drzewami, oraz, od strony drogi, dzikimi krzewami.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: bezpośredni dojazd drogą gminną, o nawierzchni asfaltowej.

Media: energia elektryczna dostępna na działce (przez działkę przebiega linia NN), woda miejsca w odległości około 50 m, gazu oraz kanalizacji brak.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia 1.2 ZL – tereny lasów. Zgodnie z zapisami MPZP: Symbolem 1.2. ZL oznaczone są - Tereny lasów, obejmujące grunty leśne zgodnie z ewidencj gruntów. Obowiązuje zakaz zmiany użytkowania lasów na cele nieleśne i zakaz realizacji obiektów nie związanych z gospodarką leśną. Obowiązuje prowadzenie racjonalnej gospodarki leśnej. Wskazane nadanie lasom prywatnym statusu lasów ochronnych. Utrzymuje się istniejące sieci infrastruktury technicznej i istniejące drogi. Dopuszcza się wyznaczenie dojazdu z drogi publicznej do działki budowlanej istniejącymi przejazdami przez las właściciela działki, jeżeli będą to drogi w aktualnej klasyfikacji gruntów. W terenach leśnych, położonych w obszarze "A" dopuszcza się urządzenie ścieżek spacerowych z realizacją obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, zadaszenia przeciw deszczowe).

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie działki: ZL – tereny lasów

Szerokość działki (mb): około 39 m w najszerszym miejscu

Długość działki (mb): około 140 m w najdłuższym miejscu

Ukształtowanie terenu: Pochyły

Kształt działki: Nieregularny

Energia elektryczna: Na działce

Woda miejska: w odległości około 50 m

Kanalizacja:

Brak Gaz: Brak

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl