| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka usługowa - Przeginia Narodowa, gm. Czernichów

Lokalizacja: Przeginia Narodowa, gm. Czernichów

Cena ofertowa: 199.000,00 PLN

Powierzchnia działki: 69 arów

Po raz pierwszy na rynku! Atrakcyjna działka o powierzchni ponad 69 arów, położona w bardzo ładnym, dobrze skomunikowanym miejscu (również autobus MPK), w miejscowości Przeginia Narodowa, w jej północnej części, bardzo blisko granicy z Przeginią Duchowną.

Teren płaski, równy, z widokiem na okoliczne zagajniki, łąki, las.

Wjazd na działkę bezpośrednio z ul. Matejki. Do ulicy Matejki działka przylega bardzo niewielkim odcinkiem – praktycznie tylko samym wjazdem – dzięki czemu jest stosunkowo dobrze odizolowana od oddziaływania ulicy.

Działka częściowo przylega do terenów Natura 2000, które porośnięte są różnoraką roślinnością, krzewami, drzewami zamieszkiwanymi przez ptaki i motyle, oraz zamieszkiwane przez niewielkie leśne zwierzaki – co w połączeniu ze wspomnianym już usytuowaniem działki względem ulicy wytwarza bardzo miły, niepowtarzalny klimat tej działki: po przejechaniu „magicznej bramy” znajdujemy się w innym, spokojnym, wypełnionym ptasim śpiewem świecie.

Okoliczna zabudowa jest niezbyt gęsta, usytuowana głównie wzdłuż ulicy Matejki. Odległość do centrum Czernichowa wynosi około 3 kilometry. Bardzo blisko do terenów leśnych, w których znajdziesz wiele miejsc spacerowych i tras rowerowych (m. in. Rezerwat Kajasówka, Jaskinia Przegińska).

Energia elektryczna bezpośrednio przy działce. Woda: własna studnia lub woda miejska dostępna z ulicy Matejki. Gaz w planach, kanalizacji brak.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium około 45% powierzchni działki jest przeznaczone pod zabudowę usługową (U), pozostała część oznaczona jako tereny rolne (R/RZ).

Oferta skierowana zarówno do osób szukających dobrego pomysłu na lokatę swojego kapitału, jak również do osób szukających miejsca pod zabudowę usługową z funkcją mieszkalną, w bliskości łąk, drzew, szlaków spacerowo-rowerowych, pozwalającego na wyciszenie się, oddychanie czystym powietrzem, słuchanie śpiewu ptaków, a jednocześnie miejsca blisko Krakowa.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje: Powierzchnia działki: 69 a.

Przeznaczenie w MPZP: brak aktualnego planu zagospodarowania, w Studium około 45% oznaczenie „U” (usługi), reszta „R/RZ” (rolne, zieleń).

Ukształtowanie działki: równa, płaska.

Kształt działki: nieregularny trapez.

Szerokość działki: około 70 m w najwęższym miejscu.

Długość działki: około 130 m w najdłuższym miejscu.

Ogrodzenie: częściowe.

Energia elektryczna: tak.

Woda: tak, własna studnia lub miejska.

Gaz: nie (w planach).

Kanalizacja: nie.

Droga dojazdowa: asfaltowa.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa. Zaznaczenie na zdjęciach granic jest orientacyjne.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp), lub napisz e-mail: info(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl