| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Obiekt handlowo-usługowy k/ Krakowa

Lokalizacja: Rybna, gmina Czernichów

Cena ofertowa: 349 000,00 PLN netto (+23% VAT)

Powierzchnia budynku: 530 m2

Powierzchnia działki: 12,5 ara

Do sprzedania rozpoczęta budowa obiektu handlowo-usługowego, zlokalizowana w centrum miejscowości Rybna k/Krakowa, w odległości 24 km od Rynku Głównego w Krakowie, 16 km od lotniska Balice, 16 km od autostradowego Węzła Mirowskiego.

Miejscowość Rybna jest sporą podkrakowską miejscowością, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby mieszkańców - aktualnie ich liczba to już prawie 3 tysiące, i nadal widać kolejne, nowe inwestycje mieszkaniowe, zarówno indywidualne, jak i developerskie.

Obiekt posiada bardzo dobry dojazd, również dla samochodów ciężarowych.

Działka ma powierzchnię 12,5 ara, w najszerszym miejscu około 40 m, w najdłuższym około 55 m, wjazd na nią możliwy niezależnie z dwóch ulic.

Budynek dwukondygnacyjny, każda kondygnacja ma powierzchnię 265 m2. Budynek zaprojektowany bardzo solidnie pod względem wytrzymałościowym – zarówno drgań (przylega do drogi powiatowej), jak i obciążeniowym (na piętrze projektowana była biblioteka). Wokół budynku wykonane jest bardzo porządne odwodnienie.

Przyłącza wody oraz kanalizacji doprowadzone do budynku, pozostałe media dostępne z przylegającej drogi oraz sąsiednich działek.

Dokumentacja budowy kompletna i bieżąca.

Obiekt nadaje się na działalność handlową (sklepy, specjalistyczny salon), usługową (np. usługi finansowe, usługi medyczne, etc.), lub nieuciążliwą produkcję.

Poglądowy model budynku (wykonany przez Martę Węzik - www.behance.net/martawzik) nie jest idealnym odzwierciedleniem projektu budynku, i mogą występować pewne różnice pomiędzy tym modelem a projektem.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe - Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Przemysłowo/Produkcyjne, Magazynowe, Gastronomiczne, Biurowe, Kulturalne, Inne

Rodzaj budynku: Centrum handlowo-usługowe

Stan budynku: Surowy otwarty

Droga dojazdowa: Asfaltowa

Woda: Tak

Kanalizacja: Tak

Energia elektryczna: Tak

Siła: Tak

Gaz: Tak

Dojazd dla TIRów: Tak

Komunikacja: Autobus

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp), lub napisz e-mail: info(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl