| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka budowlana ze starym domem, widokowa - Mogilany k/Krakowa

Lokalizacja: Mogilany, gmina Mogilany

Powierzchnia terenu: 32 ary

Cena ofertowa: 1 099 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Przepięknie widokowa (Babia Góra, Tatry, Gorc) działka w całości budowlana, usytuowana blisko centrum miejscowości Mogilany, w spokojnej okolicy, przy wewnętrznej „ślepej” ulicy, a zarazem stosunkowo blisko drogi S7 („Zakopianki”).

Na teren składają się dwie działki geodezyjne, i łącznie mają powierzchnię 32 ary (10,5 oraz 21,5 arów ze starym domem). Teren jest kształtu trapezu, o wymiarach w najdłuższym i najszerszym miejscu 77 x 46 m. Teren jest w około 80% prawie płaski, jedynie narożnik od strony południowo-wschodniej mocno opada.

Działka nadaje się zarówno na wybudowanie dużego domu, nawet typu rezydencja, z osobnym garażem, basenem - jak również godna polecenia developerom, pod budowę kameralnego kompleksu domów. Jest możliwa sprzedaż jednej z działek osobno.

Teren jest w utwardzony, zmeliorowany (studzienki), wokół są wykonane mury oporowe dodatkowo wzmacniające grunt. Ogrodzenie na solidnej podmurówce, w całości z siatki metalowej powlekanej.

Na terenie znajduje się stary dom mieszkalny, murowany, podpiwniczony, w rzucie poziomym o wymiarach około 10 x 8 metrów, do generalnego remontu (budynek ma nadany numer porządkowy, i doprowadzoną część mediów).

Media: woda miejska oraz własna studnia, gaz, energia elektryczna, kanalizacja gminna.

W najbliższej okolicy zabudowa niezbyt gęsta, w pobliżu dostępne są: szkoła, przedszkole, supermarkety, przychodnie lekarskie, placówka pocztowa, remiza strażacka, boisko sportowe, przystanki komunikacji podmiejskiej, Urząd Gminy.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie działki: Budowlana (MU1)

Szerokość działki (mb): 46

Długość działki (mb): 77

Ukształtowanie działki: Częściowo prawie płaska, w około 20% spadek

Kształt działki: Trapez

Energia elektryczna: Tak

Woda miejska: Tak

Kanalizacja gminna: Tak

Gaz: Tak

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

Script logo
Design marcinkaczmar.pl