| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dlaczego ja

Pomagam ludziom sprzedawać i kupować nieruchomości.

Jest mi bardzo miło, że chcesz się dowiedzieć więcej o mnie, i o mojej działalności. Jak już wiesz, jestem agentem nieruchomości. Tak jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości - i w tych sprawach mogę również pomóc i Tobie.

 

Na początek przedstawię trzy chyba najważniejsze cechy, które wyróżniają mnie, oraz moją działalność na tle większości osób zajmujących się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości:

1. "Agent nieruchomości" to moja JEDYNA działalność zawodowa, dlatego CODZIENNIE przysłowiowe 24 godziny na dobę poświęcam wyłącznie pracy na rzecz moich Klientów – dlatego powierzając mi do sprzedaży lub wynajmu swoją nieruchomość masz pewność, że zainteresowani jej zakupem lub najmem otrzymają ode mnie informacje praktycznie zawsze, gdy do mnie zadzwonią - jak również na prezentację Twojej nieruchomości bez problemu umówię się z nimi w dzień "wolny od pracy", czy nawet "świąteczny".

2. Zawsze pracuję tylko i wyłącznie dla JEDNEJ strony transakcji - dlatego masz pewność, że gdy tylko zaczniemy naszą współpracę, będę:

- miał niezachwianą świadomość, czyje interesy reprezentuję;

- współpracował z każdym innym agentem nieruchomości, który będzie poszukiwał dla swojego klienta nieruchomości podobnej do sprzedawanej lub wynajmowanej przeze mnie (to zasadnicza kwestia dla osób sprzedających lub wynajmujących nieruchomości, związana z systemem reprezentowania przeze mnie wyłącznie jednej strony transakcji).

3. Osoby kupujące lub najmujące nieruchomości z mojej listy ofert od samego początku bardzo cenią sobie współpracę ze mną, i darzą mnie ZAUFANIEM jako profesjonalistę, gdyż:

- z przygotowanych przeze mnie ofert mogą się bardzo dużo dowiedzieć o oferowanej nieruchomości, i nie muszą tracić swojego czasu na dopytywanie o całą masę szczegółów (moją jakość przygotowywania ofert doceniają również portale nieruchomości);

- jestem dla nich dostępny telefonicznie i mailowo praktycznie "nonstop" - działam przez 365 dni w roku, codziennie do późnych godzin wieczornych,  i zazwyczaj w każdej chwili wyczerpująco odpowiadam na ich pytania;

- pomimo tego, że często pomagam im w różnych kwestiach związanych z zakupem lub najmem "mojej" nieruchomości, nie płacą mi one dodatkowej prowizji (to ponownie kwestia reprezentowania wyłącznie jednej strony transakcji, która również ma duży wpływ na osiągane przeze mnie ceny transakcyjne).

 

Z czteroletnią przerwą, w której, trochę tak dla odmiany, trochę dla zdobycia nowych doświadczeń współpracy z ludźmi, małymi i dużymi firmami, oraz samorządami, trochę dla "przewietrzenia umysłu", zajmowałem się organizacją rajdów oraz wyścigów samochodowych - na rynku nieruchomości działam od 2004 roku. W tym czasie byłem agentem w kilku krakowskich biurach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, gdzie zbierałem doświadczenia w tej branży, zarówno te pozytywne, jak i te negatywne.

Mając głowę zawsze pełną nowych pomysłów, odwagę do podejmowania nieszablonowych działań oraz wprowadzania w życie nowych rozwiązań, będąc upartym w swoich dążeniach, w pewnym momencie odważnie postanowiłem "pójść własną drogą", czego efektem jest obecna na rynku od 2020 roku, i coraz bardziej rozpoznawalna marka PIOTR KOWAL PROPERTIES - marka, w której Klient jest Partnerem. Kolejnym krokiem w moim rozwoju jest powstanie w 2022 roku submarki ukierunkowanej na obsługę segmentu nieruchomości luksusowych / premium: PIOTR KOWAL ESTATES.

Udało mi się też znaleźć biznesowego Partnera - MBDG Nieruchomości - z którym "nadajemy na tych samych falach", i z którym mogę, w myśl zasad "Kaizen", jako agent nieruchomości doskonalić się w oparciu o swój instynkt, swoją intuicję i dotychczasowe doświadczenie, oraz ciągłe podpatrywanie, jak działają w tej branży najlepsi na Świecie.

Biuro Nieruchomości - Kraków, Małopolska.

Dzięki współpracy z MBDG Nieruchomości, oprócz wszystkich naszych stron i profili internetowych, moje oferty trafiają na wszystkie najważniejsze portale ogłoszeniowe:

Nieruchomosci-Online.pl >>>

Otodom.pl >>>

Morizon.pl >>>

Domiporta.pl >>>

Oferty.net >>>

Gratka.pl >>>

KRN.pl >>>

MBDG Nieruchomości >>>

Instagram >>>

YouTube >>>

Facebook >>>

Sprzedajemy.pl >>>

Lento.pl >>>

Szybko.pl >>>

Adresowo.pl >>>

Sprzedawacz.pl >>>

jak również na Allegro.pl, OLX.pl, Gethome.pl, Biznesoferty.pl, Okolica.pl, Gumtree.pl, oraz automatycznie do wielu serwisów partnerskich tych portali - za moim jednym "klik" oferta Twojej nieruchomości pojawi się na kilkudziesięciu portalach rynku nieruchomości.

 

Korzystam także z MLS - międzyagencyjnego systemu wymiany ofert "na wyłączność": MLS.org.pl >>>

 

Od wielu lat współpracuję z rzeczoznawcą nieruchomości:

Wycena firm, nieruchomosci, przedsiebiorstw - Kraków, cała Polska.

Współpraca ta pomaga mi w określaniu realnych wartości sprzedawanych lub kupowanych za moim pośrednictwem nieruchomości, a co za tym idzie w ustalaniu ich cen ofertowych czy transakcyjnych.

 

Podsumowując wszystko powyższe: zawodowe skupienie się tylko na sprzedawaniu i wynajmowaniu nieruchomości, odpowiednie przygotowywanie i przedstawianie ofert, życzliwa, empatyczna obsługa praktycznie codziennie przez 24 godziny na dobę osób zainteresowanych zakupem lub najmem "moich" nieruchomości, jak i różne niestandardowe pomysły oraz responsywność w kontaktach interpersonalnych, pozwalają mi osiągać dla moich Klientów ponadprzeciętne wyniki - dlatego jeżeli szukasz skutecznego agenta nieruchomości, skontaktuj się ze mną, nawet teraz.

Śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze - bo w PIOTR KOWAL PROPERTIES mamy obsesję na punkcie nieruchomości, i dlatego pracujemy 24/365!

 

Piotr Kowal

skuteczny agent nieruchomości

M. (+48) 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk)

E. piotr(at)piotrkowalproperties.pl

O: PL 30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 95/7

Dołącz również do listy EARLY BIRD Newsletter, i w pierwszej kolejności otrzymuj moje najnowsze oferty oraz aktualizacje rynku.
>>> Nie zwlekaj - wpisz się na listę EARLY BIRD Newsletter już teraz! >>>

Script logo
Design marcinkaczmar.pl