| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dlaczego właśnie ja

Pomagam ludziom sprzedawać i kupować nieruchomości.

 

Trzy najważniejsze cechy, które wyróżniają mnie na tle większości agentów nieruchomości:

1. Zawsze pracuję tylko i wyłącznie dla JEDNEJ strony transakcji - dlatego masz pewność, że gdy powierzysz mi reprezentowanie swoich interesów na rynku nieruchomości, będę miał niezachwianą świadomość, dla kogo pracuję.

2. Pracuję CODZIENNIE, zawsze do późnych godzin wieczornych – dlatego masz pewność, że gdy powierzysz mi do sprzedaży swoją nieruchomość, to zainteresowani jej zakupem otrzymają ode mnie informacje praktycznie zawsze, kiedy tylko do mnie zadzwonią - np. znajdując ofertę późnym piątkowym popołudniem nie będą musieli czekać na kontakt ze mną aż do poniedziałku.

3. Osoby kupujące nieruchomości z mojej listy ofert od samego początku bardzo cenią sobie współpracę ze mną, i darzą mnie ZAUFANIEM jako profesjonalistę, gdyż:

- z przygotowanych przeze mnie ofert mogą się od razu bardzo dużo dowiedzieć o sprzedawanej nieruchomości, i nie muszą tracić swojego czasu na dopytywanie się o całą masę szczegółów;

- jestem dla nich dostępny telefonicznie i mailowo praktycznie nonstop, i zazwyczaj w każdej chwili wyczerpująco odpowiadam na ich pytania;

- pomimo tego, że często pomagam im w różnych kwestiach związanych z zakupem "mojej" nieruchomości, nie płacą mi one dodatkowej prowizji (co też automatycznie wpływa na osiągane ceny transakcyjne tych nieruchomości).

 

Z czteroletnią przerwą, w której, trochę tak dla odmiany, trochę dla zdobycia nowych doświadczeń współpracy z ludźmi, małymi i dużymi firmami, oraz samorządami, trochę dla "przewietrzenia umysłu", zajmowałem się organizacją rajdów oraz wyścigów samochodowych - na rynku nieruchomości działam od 2004 roku. W tym czasie byłem agentem w kilku krakowskich biurach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, gdzie zbierałem doświadczenia w tej branży, zarówno te pozytywne, jak i te negatywne.

Mając głowę zawsze pełną nowych pomysłów, odwagę do podejmowania nieszablonowych działań oraz wprowadzania w życie nowych rozwiązań, będąc upartym w swoich dążeniach, w pewnym momencie postanowiłem "pójść własną drogą", której efektem jest marka PIOTR KOWAL PROPERTIES - marka, w której Klient jest Partnerem.

Udało mi się też znaleźć biznesowego Partnera - MBDG Nieruchomości - z którym "nadajemy na tych samych falach", i z którym mogę, w myśl zasad "Kaizen", jako agent nieruchomości doskonalić się w oparciu o swój instynkt, swoją intuicję i dotychczasowe doświadczenie, oraz ciągłe podpatrywanie, jak działają w tej branży najlepsi na Świecie.

Biuro Nieruchomości - Kraków, Małopolska.

Dzięki współpracy z MBDG Nieruchomości, oprócz wszystkich naszych stron i profili internetowych, moje oferty trafiają na wszystkie najważniejsze portale ogłoszeniowe:

Nieruchomosci-Online.pl >>>

Otodom.pl >>>

Morizon.pl >>>

Homla.pl >>>

Domiporta.pl >>>

Oferty.net >>>

Gratka.pl >>>

KRN.pl >>>

MBDG Nieruchomości >>>

Instagram >>>

YouTube >>>

Facebook >>>

Sprzedajemy.pl >>>

Lento.pl >>>

Szybko.pl >>>

Adresowo.pl >>>

Sprzedawacz.pl >>>

jak również na Allegro.pl, OLX.pl, Gethome.pl, Biznesoferty.pl, Okolica.pl, Gumtree.pl, oraz automatycznie do wielu serwisów partnerskich tych portali - za moim jednym "klik" oferta Twojej nieruchomości pojawi się na kilkudziesięciu portalach rynku nieruchomości.

 

Korzystam także z MLS - międzyagencyjnego systemu wymiany ofert "na wyłączność": MLS.org.pl >>>

 

Od wielu lat współpracuję z rzeczoznawcą nieruchomości:

Wycena firm, nieruchomosci, przedsiebiorstw - Kraków, cała Polska.

Współpraca ta pomaga mi w określaniu realnych wartości (cen) sprzedawanych bądź kupowanych za moim pośrednictwem nieruchomości.

 

Podsumowując jednym zdaniem: odpowiednie przygotowywanie i przedstawianie ofert sprzedawanych nieruchomości, życzliwa, empatyczna obsługa osób zainteresowanych nimi, jak i różne niestandardowe pomysły pozwalają mi osiągać dla moich Klientów ponadprzeciętne wyniki sprzedaży - dlatego jeżeli szukasz skutecznego agenta nieruchomości, skontaktuj się ze mną telefonicznie: (+48) 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk) - lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl.

Śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze - bo w PIOTR KOWAL PROPERTIES nie mamy klientów - mamy wyłącznie Partnerów.

 

Piotr Kowal

agent nieruchomości

Script logo
Design marcinkaczmar.pl